Hakkımızda

İletişim Formu

Hünerli Orman Ürünleri Hakkında

Hünerli Orman Ürünleri 1950 yılında Servet Hünerlice tarafından Sakarya'da kurulmuş ve kereste imalatına başlamıştır. Tesisimiz 2.000 m2 alanı kapalı olmak üzere 6.000 m2 kullanım alanında kereste üretimi yapmaktadır. Yıllık 20.000 m3 tomruk işleme kapasitesi bulunmaktadır ve aynı zamanda Ukrayna'dan Sarıçam kereste ithalatı yapmaktadır. Ürün çeşitlerimiz içerisinde Ukrayna Sarıçam, Yerli Sarıçam, Karaçam, Göknar tomruk ve kereste ile Plywood, Osb bulunmaktadır.

Firmamız kurulduğu günden bugüne kadar müşterilerine en iyi hizmet ve kaliteyi en uygun fiyata vermeyi ilke edinmiştir. Konusunda uzman ve deneyimli satış personeli ile, güçlü bir stok çerçevesinde, doğru ürünü uygun fiyat ile müşterilerine en hızlı şekilde sunmaktadır. Ürün çeşitlerinin, üretiminden teslimatına, pazarlamasından muhasebesine kadar bütünlüğü sağlayarak müşterilerine doğru bir şekilde sunmayı benimsemiştir.

Foto Galeri

Kalite Politikamız

Kurumsal yapımız ile sektörümüzde öncü bir kuruluş olmak.
- Kaliteli ürün ve hizmet sunmak.
- Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak ve memnuniyetini arttırmak.
- Ekip çalışmasını en üst seviyede tutarak kaliteyi arttırmak.

Daha fazla destek veya teklife mi ihtiyacınız var?
Tasarım ve proje uygulamalarında en ideal ürün seçimi için, bilgimizi sizinle açıklıkla paylaşıyor ve güven ilkesiyle birlikte her an yanınızda olmayı hedefliyoruz.